Judas Priest’ten Türkiye’ye mesaj: ‘İstanbul’da görüşmek üzere’

Birmingham, İngiltere’de 1969’da kurulan metal müzik grubu Judas Priest’in vokalisti Rob Halford ve grubun baş gitaristi Richie Faulkner, Türkiye’deki dinleyicilerine çağrıda bulundu.

Sanatçılar, 24 Temmuz’da Bonus Parkorman’da gerçekleşecek konseri şu sözleriyle duyurdu:

“Uzun zamandır Türkiye’de çalmadığımız için geri dönüyor olmaktan çok memnunuz. Judas Priest tarzı heavy metal müziğimizi, yeni albümümüz Invincible Shield’den bazı şarkılar ve hayranlarımızın çok sevdiği birçok diğer şarkıyla 24 Temmuz’da İstanbul’da görüşmek üzere!”

ONUR LİSTESİNE ALINDI

Albümleri 50 milyondan fazla satış rakamına ulaşan Judas Priest, tüm zamanların en iyi metal gruplarından biri olarak gösteriliyor. Grup, 1980 yıllarında yayınladıkları “British Steel” albümünde yer alan ‘Metal Gods’ adlı şarkılarına ithafen hayranları tarafından “Metal Tanrıları” olarak da anılıyor.

Dünya çapında turneler, Grammy gibi sayısız ödül ve liste başarılarının yanı sıra grup 2022’de Rock and Roll Hall of Fame’de Rock and Roll Onur Listesi’ne alındı. Grup yakın zamanda (Mart 2024’te) ‘Invincible Shield’ adlı yeni bir albüm yayınlandı.

Judas Priest, 24 Temmuz’da Bonus ParkOrman’da dinleyicileriyle buluşacak.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir